Jak zorganizować wyjazdy motywacyjne

Coraz więcej firm decyduje się na przygotowywanie co jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tą nazwą skrywa się nic innego jak wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zwykle szefowie firm zlecają organizację takiego typu wydarzeń działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na oddelegowanie tego zadania firmie zewnętrznej. Funkcjonuje mnóstwo takich firm, które są wyspecjalizowane w całościowym przygotowywaniu takich imprez.
Read More

A może morze?

Gdańsk to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w państwie. Mecze Euro, które miały miejsce w 2012 roku, uczyniły, że ten stary gród jest rozpoznawany wśród europejczyków. Klimatyczne Stare Miasto wabi rzesze turystów. Gdańsk oferuje wygodny dostęp do ładnych plaż. W centrum miasta stoją biura wielu znanych przedsiębiorstw, a miejsce lotnisko zapewnia połączenia z wieloma punktami na globie.
Read More

Organizacja imprez dla instytucji krok po kroku

Każdy dyrektor firmy dobrze zdaje sobie sprawę z tego że nic tak nie polepsza relacji pomiędzy pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać najróżniejsze formy. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne czy też wolontariat. Zależnie od tego jaki jest cel pracodawcy, firma organizująca spotkanie się dopasowuje do wymagań.
Read More