Urokliwe polskie miaseczka

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
O niezapomnianym odpoczynku myślimy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon urlopowy tuż tuż. Foldery agencji turystycznych pełne są zapierających dech w piersiach zdjęć zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Zanim kolejny raz wybierzemy wakacje za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie ma potrzeby wyruszać aż tak daleko, by spokojnie wypocząć?
Read More

Karpacz – czy warto tam pojechać

Góry Stołowe

Autor: Eri_pl
Źródło: www.flickr.pl
O urlopie myślimy cały rok. Kiedy dłużące się zimne dni nam doskwierają, wyciągamy katalogi agencji turystycznych i podziwiamy cudowne fotografie. Często są to bajkowe landszafty z błękitnym morzem w tle. Od lat wielką popularnością obdarzamy wakacje za granicą , w nadmorskich kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa na plaży i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie udany urlop.
Read More

Wspaniałe wakacje nad polskim morzem

Sopocka plaża

Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/
Na urlop oczekujemy z niecierpliwością cały rok. Siedząc za biurkiem, myślimy o wyczekiwanych chwilach rozleniwienia.Często wyobrażamy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z owocowym drinkiem w dłoni. Ta wspaniała wizja dodaje nam sił i pozwala dotrwać do upragnionego wyjazdu. Tylko w które miejsce tym razem pojechać?
Read More