Porsche – legendarny niemiecki samochód

Z marzeń o domkach dla lalek czy zabawkowych wyścigówkach wyrastamy jak z za małych butów. Im jesteśmy bardziej dorośli tym większe stają się nasze fantazje – dom z basenem, suknie z najnowszej kolekcji znanego projektanta czy luksusowy samochód. Nie ma mężczyzny czy chłopca, który nie chciałby chociaż na moment zostać posiadaczem kultowego auta jakim jest porsche 356.
Read More

Wyprawa w polskie góry

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na urlop wyczekujemy cały rok. Rozmyślamy o najdalszych zakątkach globu. Natomiast, przez to, że ograniczają nas finanse albo czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Zwykle króluje wieczny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy tekraje i wiemy, że spędzimy w tych miejscach wspaniały wypoczynek.
Read More

Hel? Czemu nie

dzieci

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach wakacyjnych. Uważa się, że najlepiej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachwyciliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego urlopu bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Read More

Gdzie na urlop?

Sporymi krokami idą do nas te momenty roku, na które to najczęściej planujemy swoje wyjazdy w celach wypoczynkowych. Ostatnią nadarzającą się okazją wydaje się być długi weekend w maju, po którym, w stosunkowo niedługim czasie zaczną się także wakacje. A wakacje, chociaż nie wszystkich obejmują, są jak oczywiście okresem najliczniejszych wypadów daleko od domu, przez co często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.
Read More