Miejskie udane atrakcje na weekend!

Wymarzone wakacje w końcu nadeszły. Nasze pociechy wyczekiwały na ten ostatni dzwonek jak na wybawienie. Przecież wypełniały swoje obowiązki w pocie czoła okrągły rok. Wytrwale odrabiały zadania domowe, pisały klasówki, biły się o najwyższe noty. Często także pomagały nam w gospodarstwie domowym. Nie mamy wątpliwości, że należy im się za ten trud nagroda.
Read More

Na jakie aspekty zwrócić uwagę wybierając firmy oferującej wynajem busów?

Maj i czerwiec to dobry czas dla szkolnych wycieczek. Wtedy kończy się rok szkolny. W szkołach średnich pisze się egzaminy dojrzałości, więc niższe klasy bierze się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały egzaminowanym uczniom. Aura staje się coraz cieplejsza. Na nauczycieli i opiekunów barki kładzie się przymus zaplanowania wyjazdów.
Read More

Łomem? Nie, zadzwoń do fachowca!

Różne rzeczy mogą się zdarzyć. Czasami zdarza się tak wielki pech, że aż trudno w to dać wiarę. Ludzie zawieruszają wiele rzeczy, najczęściej takie, które mają niewielkie gabaryty. Badania ujawniają, że zwykle zawieruszają się nam np. zapalniczki, parasolki i różnego rodzaju klucze. Trzeba też brać pod rozwagę fakt, że nieobecność jakiegoś przedmiotu może być rezultatem nie wrodzonego roztargnienia bądź zbiegu okoliczności, a niestety roboty kieszonkowca. Jest jeden element, którego zawieruszenie możemy przeżyć najboleśniej. Rzecz tu o kluczykach do pojazdu.
Read More