Testowy artykuł

Znasz opowieść dziadka, które zawsze rozpoczynały się od: kiedy byłem młodszy nie miałem piłki nożnej albo ja w Twoim wieku strzelałem do Niemców? Teraz Twoja kolej! Wystarczy, że spotkasz kogoś, kto urodził się już w tym tysiącleciu i wychował się równolegle z rozwojem Internetu. Młodsza siostra koleżanki spojrzy na Ciebie jak na prawdziwego dziadka, gdy przyznasz, że w jej wieku niewątpliwym skarbem były bajki na kasetach VHS. Fakt że kojarzysz taki nośnik, już samo w sobie pokazuje jak stary jesteś.
Read More

Czym się zajmuje geodeta

Bez wątpienia nieraz, prowadząc samochód, nagle zwolniliście, zauważając człowieka w jaskrawym plastronie, pochylającego się nad trójnogim statywem. Zaraz potem zorientowaliście się, że to nie policjant, a geodeta wykonujący swoje zadania. No właśnie, jakie?
Read More

Zbawienna moc suplementów opartych na ziołach

Wiedza zwykłego człowieka na temat ziół oraz sposobu działania niektórych z nich jest niewielka. Dawno temu powszechna, głównie wśród osób z mniejszych miejscowości jak i wsi, stopniowo zanikała. Zatem rodzi się pytanie czy coraz powszechniejsza popularność medycyny naturalnej sprawi, iż leczenie ziołami przeżyje swój renesans?
Read More

Wina z Włoch są drugie na świecie

Nie trzeba być amatorem wina, żeby znać takie nazwy jak na przykład Chianti, Marsala czy Bardolino. Te wina włoskie to jedne spośród najbardziej popularnych a także lubianych win na świecie. Nic w tym nadzwyczajnego. Włochy zaliczają się najstarszych regionów, zajmujących się uprawą winorośli.
Read More