Gotowanie dla każdego

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną czy ile mamy lat na karku bo cel jest jeden – ugotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć pichcić, gdyż w przeszłości zawsze ktoś to robił za nas. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita żona czy też zakochany w kuchni mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na dowóz ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który o dziwo nazywa się zupką chińską, to pozostaje własnoręczne gotowanie.
Read More

Z czego składa się samochód marki FORD?

Składowe, z których złożone są poszczególne składniki auta, mają ogromny wpływ na jego funkcjonowanie. Czysty filtr kabinowy czyni samochód bezpiecznym i niweluje ryzyko wystąpienia alergii u kierowcy albo współpasażerów. Element konstrukcyjny, taki jak pasek rozrządu, ma za zadanie ułatwić działanie popychaczy oraz zaworów przez przekazanie napędu z koła pasowego wału napędowego na wałki rozrządu. Inną częścią jest łącznik stabilizatora, który natomiast oddziałuje na przyczepność samochodu.
Read More

TSL-transport, spedycja, logistyka

Zarządzanie łańcuchem dostaw to ważna część działalności firmy. Firmy, które chcą być konkurencyjne na swoim rynku muszą wiedzieć o tym jaką przewagę daje sprawna logistyka. W ostatnim czasie można dostrzec parę tendencji związanych z rozwojem technologii, globalizacją i rosnącymi wymaganiami kupujących.
Read More