Fascynujące gry – PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zarekomendować. Konsola to w istocie komputer, różniący się od popularnego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie przeznaczone tylko do gier wideo.

Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując świeższe podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego komputera.

W gąszczu otaczających nas wiadomości trudno jest znaleźć rzeczywiście przydatne informacje. Z tego powodu jeżeli ciekawi Cię ten temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info (https://bartkowska.photo/sesja-noworodkowa-co-warto-o-niej-wiedziec/).

Stanowi ona zamkniętą całość, do której możemy dołączyć najwyżej akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i ekran.

W sprzedaży obecnie znajduje się parę wartych uwagi maszyn. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3 (niebawem Playstation 4). Microsoft ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol lepszych technologicznie dochodzą do 1300zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można dostać Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują około 400zł za nowy egzemplarz.

Gry na konsole w Blackgames

Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wydano mnóstwo ciekawych produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Warte uwagi gry na PS2 to z całą pewnością Guitar Hero, w którym możemy udawać najzdolniejszych gitarzystów. Zarekomendować trzeba też świetną grę wyścigową Gran Turismo 5. Na PS2 stworzono wiele stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3, ze względu na lepszą konfigurację, oferują dużo lepszą grafikę. Najgłośniejsze przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola Microsoftu zaś posiada nawet większe spektrum.

Wejdź na kolejną witrynę i dowiedz się tu (www.boskabijoux.pl/kategoria-produktu/produkty/produkty-na-prezent/witraze/) sporo o podobnej dyscyplinie. Pod tym adresem przygotowaliśmy dla Ciebie znaczną ilość wpisów.

Niektóre gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na monitor. W rodzaju znajdziemy dużo pozycji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 również może się poszczycić rewelacyjną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

W ciągu dwóch ostatnich lat popularne stały się lekkie netbooki i tablety, ułatwiające stały dostęp do sieci. Interesującą możliwością dla każdego posiadacza takich urządzeń mógłby być zakup konsoli. Dzięki temu dałoby się wygodnie oddzielić rozrywkę od zajęć zawodowych.