Fascynujące gry – PSP Vita, Playstation 3, Xbox 360

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zarekomendować. Konsola to w istocie komputer, różniący się od popularnego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie przeznaczone tylko do gier wideo.

Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując świeższe podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego komputera. Stanowi ona zamkniętą całość, do której możemy dołączyć najwyżej akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i ekran.

W sprzedaży obecnie znajduje się parę wartych uwagi maszyn. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3 (niebawem Playstation 4). Microsoft ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol lepszych technologicznie dochodzą do 1300zł, w zależności od fakultatywnych dodatków.

Jeżeli istotnie chcesz dokładniej poznać to zagadnienie, kliknij jeszcze tu oraz zdobądź pomocne informacje! Ono na pewno będzie dla Ciebie przydatne.

Za mniejszą cenę można dostać Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują około 400zł za nowy egzemplarz.

Gry na konsole w Blackgames

Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wydano mnóstwo ciekawych produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Warte uwagi gry na PS2 to z całą pewnością Guitar Hero, w którym możemy udawać najzdolniejszych gitarzystów. Zarekomendować trzeba też świetną grę wyścigową Gran Turismo 5. Na PS2 stworzono wiele stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3, ze względu na lepszą konfigurację, oferują dużo lepszą grafikę. Najgłośniejsze przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola Microsoftu zaś posiada nawet większe spektrum. Niektóre gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na monitor.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie (https://barline.eu/produkty,2?ftrlst=eyjcukforeleijpbijizil19&seaadv=1), która też Cię zaintryguje. Znajdziesz tam m.in. informację o emocjonującej Cię tutaj tematyce.

W rodzaju znajdziemy dużo pozycji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 również może się poszczycić rewelacyjną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

W ciągu dwóch ostatnich lat popularne stały się lekkie netbooki i tablety, ułatwiające stały dostęp do sieci. Interesującą możliwością dla każdego posiadacza takich urządzeń mógłby być zakup konsoli. Dzięki temu dałoby się wygodnie oddzielić rozrywkę od zajęć zawodowych.