Zaproszenia na ślub

Wybór zaproszeń ślubnych to coś więcej niż tylko poinformowanie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Unikalne zaproszenia ślubne powinny dać gościom wyobrażenie czego mogą się spodziewać po Waszej uroczystości. Jeżeli podjęliście decyzję o wstąpieniu w związek małżeński i posiadacie wyobrażenie jak ten wymarzony dzień powinien wyglądać, już teraz zastanówcie się nad wyborem zaproszeń na ślub dostosowując ich styl do planowanej uroczystości.

Nim zaczniesz projektować bądź też wybierać swoje wymarzone zaproszenia wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, zrób listę zaproszonych osób.

Pamiętaj, że istotna oferta powinna być pokazana w właściwy sposób. Przejrzyj kilka innych postów i kup ten towar, który Ci przypadł do gustu.

Da Ci to informacje, ile naprawdę zaproszeń musisz zamówić.
Przemyśl, co chcesz aby zaproszone osoby wiedziały o przyszłej uroczystości. koniecznie muszą znać, lokalizację oraz czas.
Niemal 90% wykonywanych w naszej firmie zaproszeń posiada prośbę o potwierdzenie przybycia z wyznaczoną datą, do której potwierdzenie powinno nastąpić. W dobrym guście jest również dodać do zaproszeń mapę dojazdu na miejsce uroczystości.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com

Większość par umieszcza na swoich zaproszeniach wiersz. Sporo projektowanych przez naszą firmę zaproszeń zawiera także co najmniej jedną prośbę skierowaną do Gości, w których Państwo Młodzi z wyczuciem sugerują co sprawiłoby im większą radość: podarowanie prezentu rzeczowego czy wręczenie koperty z gotówką.
Szczególnie często spotykane są prośby dotyczące kwiatów, które młodzi dostają od swoich Gości. Zamiast kwiatów młode pary proszą o zakup czegoś bardziej praktycznego, np. czekoladek. Powyższe sugestie zakorzeniły się wśród młodych par i z pewnością nie są postrzegane przez gości jako niegrzeczne, istotne jest aby zostały przekazane w formie humorystycznego wierszyka, aby goście nie poczuli się zobowiązani.

Czy masz ochotę, zgłębić inne tego rodzaju wiadomości? Jeżeli tak, to wejdź na ten link oraz zobacz w artykule więcej danych. One zapewne również Cię zainteresują.

Rozważ swój budżet jaki jesteś w stanie poświęcić na zakup zaproszeń ślubnych. Koszt spersonalizowanych zaproszeń na ślub oscyluje w przedziale 1,5 – 5 zł i w dużej mierze zależy od wykorzystanych materiałów oraz technik za pomocą których zaproszenie jest wykonywane.
Zaproszenia na ślub można odnaleźć w sklepach z artykułami papierniczymi, hurtowniach zaopatrujących kwiaciarnie, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi z a także drukarniach. Z asortymentem producentów zaproszeń można się również zapoznać w trakcie targów branży ślubnej. Można je również nabyć za pośrednictwem Internetu (link do producenta). Odnajdziesz tam największą grupę produktów w promocyjnych cenach.

Gotowe zaproszenia wysyłamy lub dostarczamy osobiście minimum na 6-8 tygodni przed ślubem. Dobrym zwyczajem jest rozdać zaproszenia na 3 miesiące przed uroczystością, aby osoby zaproszone mogły się stosownie przygotować. Warto również mieć przygotowaną większą ilość zaproszeń. na wypadek wystąpienia pomyłki przy wypełnianiu danych personalnych gości czy też niespodziewanego powiększenia listy osób zapraszanych.

Wybrane zaproszenia mogą określać temat imprezy. Przy podejmowaniu decyzji należy wziąć pod rozwagę kolor i gramaturę papieru, krój czcionki, wielkość zaproszenia i ogólną jego formę. Pamiętać należy, że zaproszenia ślubne ręcznie robione powinny dać zaproszonym osobom pierwsze wyobrażenie o planowanej uroczystości.