Jak odpowiednio wybrać opony do

Z powodu coraz wyższych temperatur, ale też rosnącej liczby opadów współcześnie doskonałym pomysłem jest przejście z opon zimowych na letnie oraz należyte zabezpieczenie pojazdu przed śliskością.

Oferta opon firmy Continental

opona, wymiana opon, ogumienie

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawne warunki jazdy jak również wysoką przyczepność zapewnia kilka firm, ale jedną z najciekawszych ofert ma marka Continental. Ta firma oferująca ogumienie, nastawiona na wygodę i bezpieczeństwo jazdy, jest na pewno strzałem w dziesiątkę. Dodatkowym atutem akcesoriów Continental jest bardzo duża różnorodność oferty – posiada tak najróżniejsze rodzaje opon jak osobowe, do vanów, czy SUV. Ich specjalnością są opony ContiSilent – przyjazne dla uszu a, także redukujące hałas wewnętrzny dzięki innowacyjnej technologii.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to świetnie – dalsze wiadomości (http://www.savaauto.eu/pl/myjnia/oferta/pakiety) znajdziesz w kolejnym bardzo ciekawym artykule.

Takie opony Continental pod względem zakładania czy bezpieczeństwa jazdy w niczym nie urągają standardowym oponom. Te opony są w stanie zmniejszyć hałas nawet o 9 dB, choć zależy to od typu pojazdu, jego prędkości i rodzaju drogi. Obecnie takie rozstrzygnięcie jest stosowane przy oponach letnich jak również pasuje do wszystkich rodzajów felg, aczkolwiek aby skuteczność była wysoka, należy je montować na wszystkich kołach pojazdu.

Ważne są kontrole

Na pewno bezpieczniej bywa zapłacić kilka złotych więcej, aby móc cieszyć się wyższą jakością opon konkretnych marek, takich jak opony Continental. Z oczywistych względów same opony (czytaj w serwisie) to nie wszystko – podstawą dobrego ogumienia są okresowe kontrole – to z ich przyczyny można się zorientować, czy działają one odpowiednio, a przy stwierdzeniu zbyt dużego zużycia lub niewyważenia – co je powoduje. Najczęściej popełniane potknięcia przez kierowców owo nieodpowiednia zbieżność kół samochodu, która powoduje za bardzo szybkie zużycie bieżnika, dyskomfort ruchu ,a wskutek tego ogólne problemy w czasie kierowania, wskutek tego oprócz tego niewyważenie opon i ich brak równowagi.


Opony wysokiej jakości

opony, samochód, auto

Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Dobra i doskonała firma posiada ogromnie obfity wybór wysokiej klasy opon między innymi tak uznanych firm jak na pewno produkty, które zadowolą każdego kierowcę – zarówno zwykłego użytkownika samochodu, jak i zawodowych przewoźników. Wyjątkowe zróżnicowanie pod względem produkowanych opon posiada zaledwie parę uznanych firm na rynku – są to między innymi Continental czy Dębica. Należy mieć na uwadze, że zarówno Continental, jak i opony Dębica odznaczają się bardzo doskonałą jakością, a ich oferta jest obfity w najróżniejsze typy opon – także dla tych najbardziej wymagających kierowców i nietypowych sprzętów. Opony Dębica zostały zaprojektowane tak, aby bezpieczne i pełne komfortu prowadzenie samochodu nie uderzało kierowców po kieszeni. Dębica sprzedaje na przykład opony całoroczne, ale także letnie, a także ma niezwykle wręcz bogatą ofertę opon do rzadszych pojazdów – do ciągników, a także dostawcze.