Wiosłuj, podziwiaj, odpoczywaj – kajaki

Może w w naszym kraju nie posiadamy gorącego lata, ciepłego morza czy nowoczesnych stoków narciarskich, jednak za to posiadamy wspaniałe i powalające swą urodą rzeki! Toteż jeżeli lubimy aktywny wypoczynek, mamy zamiar nabrać dystansu, oderwać myśli od codziennych problemów, poczuć się wolnym i jednocześnie odreagować stres – postawmy na wakacje w kajaku.
Read More

Jak zorganizować wyjazdy motywacyjne

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na przygotowywanie co jakiś czas dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tym pojęciem ukrywa się nic innego jak wszelkiego typu wyjazdy integracyjne. Czasami właściciele przedsiębiorstw zlecają przygotowanie takiego rodzaju wyjazdów działom HR, a czasem decydują się na zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej. Działa mnóstwo tego rodzaju firm, które specjalizują się w kompleksowym przygotowywaniu tego typu imprez.
Read More

Kubki termiczne

Istnieje wiele rozwiązań i produktów, które w ostatnim czasie są bardzo popularne i często używane. Tego rodzaju mody zazwyczaj pochodzą z innych krajów i rozpowszechniają się w mniejszym lub większym stopniu na terenie kraju. Najczęściej szybszy wzrost popularności innowacji obserwuje się w największych miastach, w których jest większa liczba młodzieży. Jednym z takich wynalazków jest kubek termiczny.

Read More