Urlop i aktywny moment

I znów wakacje, zdaje się myśleć każdy uczeń z końcem roku szkolnego. Co ze sobą począć, to pytanie słyszymy nieczęsto, lecz czasem się pojawia. Myślenie każdego człowieka nie jest wcale tak oczywiste, nie można powiedzieć, że właśnie wszyscy się radują, bo nastały ferie. Są osoby, które wciąż szukają swojego miejsca, dobiega końca rok szkolny, otwierają się różne wizje, jednak ciągle nie ma impulsu do nowych działań. Co wtedy począć?
Read More

Wszystko co chciałbyś przeczytać na temat logistyki

Planując wycieczkę, można ominąć biura podróży i samodzielnie urządzić wypad dla pewnej liczby osób. Okazuje się to ciekawą możliwością, zwłaszcza jeśli wolimy wolność podróżowania i nie lubimy być ograniczani przez narzucone ramy wyjazdów. Oprócz tego możemy wziąć w tej sytuacji ze sobą tylko przyjaciół, nie narażając się na towarzystwo obcych współpodróżnych. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?.
Read More

Z jakich powodów dobrze jest zarezerwować wyjazd na wakacyjny urlop first minute?

W okresie zimy z nostalgią wyczekujemy okresu pory wiosennej i letniej. Długie, słoneczne dni sprawiają, że mamy więcej energii do życia nawet po ciężkim dniu pracy i ochoczo planujemy spędzanie wolnego czasu poza domem. Wprawdzie za oknem jest wciąż chłodno, szaro i smutno jest to świetny czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?
Read More