Jak wybrać właściwy hotel? Czy hotele zawsze spełniają wszystkie potrzeby?

Decydując się na pobyt w hotelu trzeba dokładnie zaznajomić się z jego wyposażeniem a także sprawdzić, czy spełnia on wszelkie potrzeby. Sporo osób zwraca uwagę nie tylko na pokoje, lecz także na pozostałe usługi, jakie oferuje hotel, takie jak lokale gastronomiczne, czy też sale konferencyjne. Zarazem turyści, jak także goście, których sprowadzają sprawy biznesowe muszą jeszcze przed złożeniem rezerwacji przekonać się, czy hotel faktycznie może sprostać ich wymaganiom.
Read More

Tajlandia – kraina uśmiechu

Tajlandia jest to malowniczy kraj Azji Południowo-Wschodniej, który oczaruje nas gamą kolorów, świetnością świątynnych wnętrz, bujną tropikalną przyrodą, pięknymi obyczajami, religią wkradającą się w powszednie życie mieszkańców oraz wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest kolorami: czerwono-zielone dachy świątyń cudownie komponują się ze złoconymi zdobieniami, mnisi w szafranowych odzieżach przechadzają się wśród zabytkowych budynków z brązowej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie napełnione po brzegi kolorowymi owocami jak też pachnącymi przyprawami, na lazurowym niebie pląsają fiołkowe latawce, z kolei na tle soczystej zieloności pól ryżowych dojrzeć możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.
Read More

Poznaj magię Indii- atrakcyjny kierunek wyjątkowych wakacji

Większość z nas planując każdego roku swój urlop skupia się przede wszystkim na nieco bliższych regonach. Wyjeżdżamy w takim razie albo do Polski albo też do jakiegokolwiek innego europejskiego kraju, co oczywiście jest doskonałą propozycją, bo rzeczywiście możemy tu znaleźć całe mnóstwo różnych, niezwykle interesujących miejsc. Z drugiej jednak strony trzeba wspomnieć o tym, że w ostatnich latach bilety lotnicze stały się już tak tanie, że dosłownie każdy z nas będzie w stanie wyjechać do nieco odleglejszych regionów, które na pewno zachwycą go swoją egzotyką oraz niepowtarzalnym klimatem, z którym nie spotkalibyśmy się raczej w naszych stronach.
Read More