Dłuższe podróże na rowerze- co zabrać ze sobą i jak się spakować na wyjazd, aby móc komfortowo jeździć z bagażem

Wybierając się w dłuższą podróż rowerem, trzeba pamiętać o odpowiednim ekwipunku. Najlepiej zabierać tylko niezbędne akcesoria, żeby nie musieć wozić dużych ciężarów. Odpowiednio spakowani będziemy mogli czerpać ogromną przyjemność z jazdy rowerem. Przed podróżą powinniśmy zrobić listę niezbędnych rzeczy.
Read More

Plecak: obowiązkowe wyposażenie każdego turysty , który wyrusza na górski szlak

Wśród górskich akcesoriów plecak jest jednym z najważniejszych. Wyprawy w góry to bez wątpienia obowiązek posiadania nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków również najróżniejszych akcesoriów, które są wymagane przy biwaku na górskim szlaku. Jakiego rodzaju akcesoria są nam potrzebne poza plecakiem? Jak wybierać plecak?

Read More

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Położona na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to doskonałe miejsce do podziwiania uroku Tatr – nic, zatem dziwnego, że z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się by spędzić tu wakacje a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na wakacje 2014, ferie i wakacje.
Read More

Jak wyjechać na drugi koniec świata oraz nie stracić jednocześnie zbyt dużo gotówki? Czy to jest tak naprawdę możliwe?

Najczęściej, gdy planujemy jechać gdzieś daleko, to przeraża nas perspektywa poniesionych kosztów. Nawet nie trzeba mówić o opłatach za hotele, przejazdy oraz bilety do zabytkowych miejsc, problemy takie zdarzają się już na lotnisku, gdy trzeba zakupić bilet, aby dostać się do wymarzonego miejsca. Ceny są czasem tak zaporowe, że rezygnujemy z podróży zadowalając się czymś nie aż tak atrakcyjnym. Podczas gdy istnieją sposoby, by polecieć na drugi koniec świata za całkiem dobrą cenę. Tylko jak to zrobić?
Read More