Jesteś nauczycielem? Pomyśl o kursie

Prawie nikt nie wie, że tysiące pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież co w tym skomplikowanego… Muszą tylko przekazywać informacje o konkretnych częściach materiału i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami ułożyć sprawdzian. Nauczyciel pracuje przecież tylko kilkanaście godzin w tygodniu, ponadto dostaje całe dwa miesiące wolnego – tylko zazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
Read More

Ocena 360 stopni

Jeśli masz ochot poznać osobę, którą zatrudniłeś, to musisz ją obserwować. Jednak prawda wygląda tak, że nie masz nad pracownikiem kontroli przez cały dzień pracy. Dlatego niezbędne jest uzyskanie pełnej oceny, a dokładniej metody na to, żeby tą pełną ocenę otrzymać. Jest sporo ciekawych metod, dzięki którym można się dużo dowiedzieć o pracownikach naszej firmy. Ocena 360 stopni jest najbardziej holistyczna.
Read More

Organizacja imprez firmowych – doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy.

W dzisiejszych czasach coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało również pełno innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja eventów, by zobaczyć jak dużo możliwości wsparcia mamy.
Read More