Chciałbyś, by Twój ślub był magiczny i wyjątkowy? Już dziś zdecyduj się na wypożyczenie samochodu na wesele w Krakowie

Planowanie przyjęcia weselnego jest z całą pewnością jedną z najprzyjemniejszych rzeczy, jakie mogą nas spotkać w życiu. Wybór właściwej sali, pięknie grającej kapeli , a także zakup sukni weselnej mogą być przyjemnością, o ile właściwie się do tego zabierzemy. Poza tym ważne jest także to, aby podjechać do ślubu autem jak z bajki.
Read More

Czy niesprawny samochód musi oznaczać dla nas stratę?

Nie da się ukryć faktu, że motoryzacja to bezsprzecznie jedna z dziedzin życia codziennego, która dotyka nadzwyczaj mocno każdego z nas. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że nikt z nas niejednokrotnie nie wyobraża sobie dzisiaj już normalnego funkcjonowania bez samochodu, w związku z tym też tak chętnie je nabywamy oraz raz za razem eksploatujemy.
Read More

Jak poprawić wizualnie stan naszego pojazdu? Jakiego rodzaju zabiegi pomogą nam w tym?

Każda osoba posiadająca auto stara się dbać jak potrafi o własny pojazd. Regularne mycie karoserii, czyszczenie wnętrza, używanie wosku to tylko niektóre zabiegi, którymi warto poddawać każdy pojazd. Jednak nawet jak staramy się jak najlepiej dbać o auto, to i tak po pewnym czasie ślady zużycia są coraz bardziej wyraźne i musimy wykonać zabiegi, jakie trochę poprawią stan naszego samochodu. Co możemy zrobić aby nasz samochód odzyskał wcześniejszy blask?
Read More