Poszukiwanie wsparcia w razie problemów z Citroenem.

W świecie motoryzacji istnieje dużo marek, które mają pokaźne zasługi dla rozwoju techniki czy wzornictwa samochodowego. Do takich marek bez wątpliwości należy chociażby Citroen, który zapisał się wieloma modelami, będącymi nie tylko autami wyróżniającymi się wyglądem, lecz także bardzo innowacyjnymi (i przy tym stosowanymi niemal tylko przez tę markę) koncepcjami technicznymi (takimi jak na przykład hydrauliczne zawieszenie czy charakterystyczny układ kierowniczy, gdzie kierownica po puszczeniu jej nawet w czasie postoju zawsze prostuje koła).
Read More

Z jakiego powodu pojazdy bezwzględnie powinny być złomowane w stacjach demontażu i jak wybierać najlepszy punkt złomowania?

Obecnie, sporo samochodów kończy własny żywot w czasie złomowania. Dzieje się tak z reguły ze względu na fakt, że rynek samochodów używanych cechuje się ogromną popularnością oraz coraz więcej jeżdżących po polskich ulicach aut miało już wcześniejszych właścicieli, co oznacza naturalnie że ich żywotność jest krótsza. Samochodu nie można jednakże złomować na własną rękę.
Read More

Dywaniki welurowe do auta – w jaki sposób dobiera?

Kiedy postanawiamy kupić auto patrzymy na wiele aspektów. Najważniejsze jest, czy ogółem auto dla naszych potrzeb jest wystarczający, jeśli chodzi o jego wielkość i czy nie będzie za dużo spalał. Oczywiście niezmiernie ważne są wszystkie techniczne kwestie i marka. Jednak ważne jest też to, jak będziemy go użytkować. To istotne, żeby pamiętać o tym, żeby było czysto. Pomóc nam w tym są w stanie między innymi dywaniki welurowe. To, jakie dokładnie wybierzemy dywaniki welurowe samochodowe zależy jedynie od nas.
Read More

Mamy do dyspozycji skuteczne rozwiązanie – ozonowanie, służące poprawieniu jakości powietrza wewnątrz pojazdu

Ozon – O3, nazywany jest aktywnym tlenem. To gaz, którego molekuła ma trzy atomy pierwiastka-tlenu, zamiast dwóch, tak jak tlen, którym naturalnie oddychamy. Ozon istnieje naturalnie w środowisku, ujawniając się na skutek uderzeń pioruna w trakcie burzy. W rzeczywistości, świeży, przyjemny, zapach, który czujemy po burzy, jest efektem działania ozonu. Najczęściej mimo wszystko, słyszymy o ozonie w odniesieniu do warstwy ozonowej, która otacza naszą planetę powyżej atmosfery ziemskiej i chroni nas przed groźnym dla człowieka promieniowaniem ultrafioletowym.
Read More