Co zrobić żeby nie stracić na kasacji auta?

Jeżeli nasz pojazd lata świetności ma już dawno za sobą i w związku z tym mamy zamiar się go pozbyć w najbliższym czasie, najprostszym sposobem jest oddanie go do kasacji. Stacja demontażu pojazdów z której usług mamy zamiar skorzystać, powinna mieć upoważnienie wojewody do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu. Jest to dokument niezbędny do wyrejestrowania samochodu.
Read More

Zbiorniki paliwowe – oszczędność i wygoda dla przedsiębiorstw

Sporo przedsiębiorstw, z różnych obszarów gospodarki, boryka się z problematycznym zagadnieniem zaopatrywania wykorzystywanych samochodów w paliwo. Wyjazdy na stacje benzynowe są czasochłonne i wymagają zaprzestania wykonywania obowiązków. Istnieje rozwiązanie, które pozwala właścicielom firm na osiągnięcie sporych korzyści w obrębie kupowania i używania oleju napędowego.
Read More

Jakiego rodzaju pojazd jest najlepszy do zwiedzania zagranicznego państwa?

Coraz więcej jeździmy za granicę, co istotne, posiadamy do wyboru większy wachlarz możliwości dojechania na miejsce. Możemy wybrać się w podróż swoim samochodem, autokarem, pociągiem, a już od kilku lat też oferowanym – samolotem. lecz co później? Dojeżdżamy do miejsca przeznaczenia i jeśli na własną rękę wędrujemy powinniśmy zapewnić sobie jakąś mobilność. W zależności od wielkości danego kraju, cen danego środka transportu i rozwoju komunikacji należy wybrać, co będzie naszym najlepszym środkiem transportu.
Read More

Polerowanie auta Wrocław – czyli o co zabiegają właściciele kosztownych pojazdów

Auto to oczko w głowie niejednego właściciela, w szczególności mającego w zasięgu ręki drogie i nadzwyczaj atrakcyjne modele. Kosztowne auta są nie tylko kosztowne w momencie, gdy przychodzi nam za nie zapłacić, ale również w czasie późniejszej eksploatacji. Stąd też coraz częściej można spotkać się z usługi takich firm, jakie oferują kompleksową pielęgnację droższych aut.
Read More