Możliwości z jakich bezsprzecznie skorzysta prawdziwy fan motoryzacji.

Opcje z których na pewno skorzysta prawdziwy fan motoryzacji to te czynności, jakie rzeczywiście wskazują, iż właściwie będzie być w bieżącym kontakcie z każdymi nowościami, które wyłącznie odwołują się do tej dziedziny. Jeśli w takim razie komuś będzie zależeć, żeby każdorazowo mieć samochód, jaki jest nie tylko nie do zastąpienia w trasie, ale jeszcze będzie prezentować się aż nazbyt dobrze, to osoba ta powinna kontrolować takie rzeczy.
Read More

Masz problem, co podarować szefowi? Świetnym pomysłem są gadżety samochodowe

Niebawem będą urodziny szefa, a ty nadal nie masz pomysłu na właściwy podarunek? Ten problem łatwo jest rozwiązać. Twój prezes z pewnością ma samochód, więc jeśli chciałbyś podarować coś faktycznie atrakcyjnego, świetne będą gadżety do samochodu. Co można wybrać? Na półkach sklepowych odnajdziesz wiele słusznych propozycji.

Read More

Co jest dozwolone przy tuningu wozu?

Duży spojler oraz parędziesiąt koni mechanicznych więcej . W taki sposób niektórzy posiadacze modyfikują własne samochody, by dawały jeszcze więcej radości z jazdy a także stały się obiektem westchnień innych kierowców.
Zabierając się za tuning swych „czterech kółek”, powinniśmy mieć na względzie, iż niektóre z przeróbek mogą być zakwestionowane w trakcie przeglądu lub policję podczas kontroli drogowej.
Read More

W jaki sposób zgodnie z prawem zezłomować stare auto?

Obecnie dużą rolę przywiązuje się do ekologii. Przez minione 25 lat stopniowo zmieniała się świadomość ekologiczna rodaków. Prawdą jest, iż nie wszyscy jeszcze stosują się do norm. Pomimo to normy u nas występują, przykładem mogą być przepisy dotyczące utylizacji zużytych bateryjek albo innych sprzętów gospodarstwa domowego. Jeszcze ćwierć wieku temu nikomu nie przyszłoby na myśl że baterie z latarki lub dziecinnej zabawki wyrzuca się do specjalnego zasobnika a później odwożone są do specjalnego miejsca w którym będą neutralizowane.
Read More

Kasacja aut – wiele możliwości

Jeśli samochód trzeba złomować, warto odszukać najbardziej właściwą firmę, jaka wystawi wszelkie istotne zaświadczenia. Toteż warto poświęcić nieco czasu na znalezienie w najwyższym stopniu odpowiedniego punktu. Jeżeli potrzebne jest złomowanie pojazdów Łódź jest świetnym miejscem do przeprowadzenia tej czynności.
Read More