TSL-transport, spedycja, logistyka

Zarządzanie łańcuchem dostaw to ważna część działalności firmy. Firmy, które chcą być konkurencyjne na swoim rynku muszą wiedzieć o tym jaką przewagę daje sprawna logistyka. W ostatnim czasie można dostrzec parę tendencji związanych z rozwojem technologii, globalizacją i rosnącymi wymaganiami kupujących.
Read More

Jak wyglądają teraz warunki pracy pedagogów w Polsce?

Jeżeli chodzi o oferty pracy dla nauczycieli, na rynku dostępnych jest mnóstwo udogodnień. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, a nawet w internecie, na zgadzających się z tematem stronach internetowych, wyszukać możemy niemało opcji pracy do wyboru. Doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę jest dla szkoły atutem, a tak rewelacyjnie przygotowany nauczyciel staje się od razu wzorem dla swoich uczniów. Dyrekcja usatysfakcjonowana z pracy takiego nauczyciela będzie ochoczo obdarowywać go premiami. Wskazane jest zgłosić się do pracy już dziś.
Read More

Czy można polepszyć swoją kreatywność? Jakie istnieją techniki, by to odmienić?

Każdy z nas w pewien sposób jest kreatywny, nie można o tym zapominać i nie twierdzić, iż jest odmiennie. W rzeczywistości bowiem nikt nie przychodzi na świat bez żadnych twórczych możliwości. Po prostu, niektórzy są bardziej nastawieni na wprowadzanie swoich projektów w życie, pozostali natomiast w mniejszym stopniu. Ponadto, wielu ludzi wstydzi się swoich pomysłów, ponieważ nie ma do nich przekonania. Jeżeli jednakże wierzymy, że nasza koncepcja jest dobra, to najlepiej zaprezentować ją światu.
Read More