Jesteś nauczycielem? Pomyśl o kursie

Prawie nikt nie wie, że tysiące pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież co w tym skomplikowanego… Muszą tylko przekazywać informacje o konkretnych częściach materiału i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami ułożyć sprawdzian. Nauczyciel pracuje przecież tylko kilkanaście godzin w tygodniu, ponadto dostaje całe dwa miesiące wolnego – tylko zazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
Read More

Fachowa nauka włoskiego na kurs w Warszawie

Język włoski to naprawdę nadzwyczaj śliczny język, nic więc dziwnego, iż niemało ludzi pragnie nauczyć się tego języka. Znajomość języków ma w naszych czasach niesłychanie ważkie znaczenie i mimo tego, że do najpopularniejszych języków należy aktualnie język angielski oraz niemiecki to niemało osób chętne uczy się też innych języków.
Read More

Sprawdź dlaczego warto uczyć się angielskiego

Możliwość komunikowania się w mowie Brytyjczyków to właściwie już żelazny standard. Można pokusić się o stwierdzenie, że ten człowiek, który nie umie rozmawiać po angielsku, jest kaleką we współczesnym świecie. Wynikiem II WŚ oraz dynamicznego rozwoju ekonomicznego w Stanach Zjednoczonych jest to, że obecnie Ameryka stała się światowym środkiem.
Read More