Czy leasing samochodów jest przyciągającą odmianą umowy?

Nie od dzisiaj wiadomo, że pojazdy są przez nas używane podobnie jak w celach prywatnych, jak i w większości wypadków służbowych. Współcześnie niesłychanie trudno jest sobie wyobrazić sprawną firmę bez szerokiego zaplecza samochodowego. Spostrzegamy ten fakt zwłaszcza w przypadku nawiązywania relacji biznesowych z innymi firmami, jakie umieszczone są w innych miejscowościach.
Read More

Jak zorganizować wyjazdy motywacyjne

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na przygotowywanie co jakiś czas dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tym pojęciem ukrywa się nic innego jak wszelkiego typu wyjazdy integracyjne. Czasami właściciele przedsiębiorstw zlecają przygotowanie takiego rodzaju wyjazdów działom HR, a czasem decydują się na zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej. Działa mnóstwo tego rodzaju firm, które specjalizują się w kompleksowym przygotowywaniu tego typu imprez.
Read More

Czasem warto sprawdzić czy nasz pojazd funkcjonuje jak trzeba

Każdy właściciel auta wspaniale wydaje sobie sprawę z tego, że od właściwego funkcjonowania jego pojazdu zależy jego bezpieczeństwo na drodze. Dlatego właśnie za każdym razem, jeżeli podejrzewa, że coś niedobrego rozpoczyna dziać się z jego pojazdem, daje go do warsztatu samochodowego. Za pierwszym razem zastanawia się, czy mechanik, któremu oddał własny pojazd jest naprawdę odpowiedni w własnym fachu oraz czy wychwyci wszystkie usterki, jakie się pojawiły, gdyż przecież wiadomo, iż powinien to być ktoś, kto na pewno zna się na tym co zrobi.
Read More

Jakie mamy rodzaje szkoleń? Jakiego rodzaju szkolenia są bardziej dla nas odpowiednie? Jaki mamy wybór?

Wiele ludzi dochodzi do takiego momentu w swojej karierze, iż nie wie, co czynić dalej. To potocznie zwane “wypalenie zawodowe” może być czasem bardzo poważne, bo sprawia, iż z trudem wykonujemy zadania, jakie wcześniej robiliśmy dość automatycznie. To też sytuacja, jak przerażają nas inne powinności, gdyż czujemy się zablokowani. Jak sobie z tym radzić?
Read More