Wypracuj oczekiwany wynik jeszcze sprawniej

Znane polskie przysłowie mówi, że „sport to zdrowie”. Zaiste, jest w tym dużo prawdy. Nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że aktywność fizyczna bywa także źródłem mnóstwa obrażeń ciała. Jak bez problemu profesjonalnie uchronić się przed bolesnymi urazami na bieżni, siłowni czy torze? Naturalnie wymogiem numer jeden jest rozwaga. Nie można się przeciążać, szczególnie na samym początku.
Read More

Moda na bicykle jest obecnie wyjątkowo duża – w jaki sposób odnaleźć atrakcyjny model?

W obecnych czasach dominuje niesłychanie duża moda na ekologię i zdrowy tryb funkcjonowania. Objawia się to w najprostszych zachowaniach ludzi, takich jak segregacja odpadów, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z jazdy samochodem. Ludzie coraz to częściej przesiadają się na rowery, jakie w miastach są idealnym środkiem komunikacji.
Read More

Czym jest bielizna termoaktywna oraz w jakich rzeczach pomaga? Czemu oraz w jakich sytuacjach dobrze jest ją stosować?

Uprawiając sport, czyli jeżdżąc na rowerze, biegając czy chodząc na wycieczki górskie najczęściej nie zastanawiamy się nad takimi rzeczami, jak duże znaczenie może mieć dobra bielizna termoaktywna. Jeżeli używamy podczas uprawiania naszej ulubionej aktywności bielizny bawełnianej, to z pewnością spotkaliśmy się już z nieprzyjemnym uczuciem jej zawilgocenia i powolnego wysychania. To powoduje, że stajemy się narażeni na chłód, gdy odpoczywamy, bo mokra odzież przylega do naszego ciała. Takie właśnie okropne uczucie mokrych pleców bardzo często towarzyszy temu, kto uwielbia spacerować po górach, jeździć na rowerze albo na przykład uprawia wspinaczkę.
Read More