Coraz bardziej popularne zdjęcia obrotowe

Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to widzimy, że ważne są w niej obrazki. Przekaz powinien być prosty, na fotografii musi być zawarte wszystko. Z tego powodu tak popularna ostatnimi czasy stała się fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma pokazać produkt w bardzo rzeczywistej formie. Przy tego typu fotografii możemy zobaczyć daną rzecz z wszystkich stron.
Read More

Gotowanie dla każdego

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną czy ile mamy lat na karku bo cel jest jeden – ugotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć pichcić, gdyż w przeszłości zawsze ktoś to robił za nas. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita żona czy też zakochany w kuchni mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na dowóz ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który o dziwo nazywa się zupką chińską, to pozostaje własnoręczne gotowanie.
Read More

Jaki zakupić sprzęt służący do fotografii prasowej?

Fotografia prasowa to profesja wymagająca świetnych umiejętności i niezniszczalnego sprzętu fotograficznego.Fotoreporter, który otrzymuje zlecenia na zdjęcie dokumentujący ważne wydarzenie społeczne, na przykład manifestację, musi liczyć się z tym, że danego ujęcia nie da się powtórzyć.Sytuacja zmienia się wówczas na tyle szybko, że o uchwyceniu decydującego momentu decydują nierzadko ułamki sekund.
Read More