Platformy B2B

Mamy zły czas dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna słaba koniunktura europejska wpływa na sytuację gospodarczą i tak. Wiele firm, by pozostać w grze, było zmuszonych ucinać koszty i modernizować swoją działalność. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy – aukcje elektroniczne.
Read More

Do czego przydają się odlewy?

Czy myśleliście kiedyś czym zajmuje się branża odlewnicza i jak tak właściwie stosowane są różnego rodzaju odlewy? Prawdopodobnie nie. Jest to gałąź przemysłu, o której nie informuje się specjalnie często. Z tej przyczyny wielu ludzi nie ma pojęcia, że bez niej inne by sobie nie poradziły. Odlewnie zaopatrują przemysł maszynowy, stoczniowy, motoryzacyjny. Nawet artykuły gospodarstwa domowego projektuje się stosując odlewy.
Read More

Zaczynająca się we wrześniu nauka to niemały wydatek dla opiekunów

Z czym kojarzy się data pierwszego września. No tak, po pierwsze smutna historia, czyli początek Drugiej Wojny Światowej, a kolejne skojarzenie? Tak, początek szkoły. Znów koniec wakacji, zaczyna się znowuż prawdziwe życie, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Oczywiście, wszystko jest zależne od wieku dziecka, jednak przez przez znaczną większość czasu należy zadbać o dziecko: kupić mu podręczniki i przybory szkolne, udawać się na zebrania z rodzicami, kontrolować postępy w nauce.
Read More